0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Charitativní bikrosový závod ŽENDARACE

V rámci pátého ročníku charitativního bikrosového závodu ŽENDARACE, jehož je SATPO hrdým partnerem se v pražských Řepích se vybralo pro oddělení dětské onkologie Fakultní nemocnice Motol 197 247 Kč.

V rámci pátého ročníku charitativního bikrosového závodu ŽENDARACE, jehož je SATPO hrdým partnerem se v pražských Řepích se vybralo pro oddělení dětské onkologie Fakultní nemocnice Motol 197 247 Kč! Akce je připomínkou řepského jezdce Robina Ženíška, který před čtyřmi lety podlehl zákeřné nemoci.

Poslední závod sezóny se již tradičně konal pod taktovkou Bikrosclubu Řepy. Letos se jej zúčastnilo 287 závodníků z Česka, Slovenska, Slovinska a Rakouska. Vítězem elitní kategorie se stal stejně jako loni Dominik Topinka z Bikrosclubu Řepy, který se zúčastnil také letošního mistrovství světa v americkém Rock-Hillu.

Gratulujeme Bikrosclub Řepy k úžasné akci a děkujeme, že jsme mohli být její součástí!

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF