0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

byty PRESLOVA - k nastěhování

Z limitované nabídky bytů Preslova na pražském Smíchově nabízíme kompletně dokončený byt nebo bytovou jednotku s dispozicí 3+kk a 4+kk před finálním dokončením s možností  klientských změn!

Z limitované nabídky bytů Preslova na pražském Smíchově nabízíme kompletně dokončený byt nebo bytovou jednotku 3+kk a 4+kk před finálním dokončením s možností klientských změn.

Ve čtvrtek, dne 24.9.2015,  od 15.00 do 21.00 hodin se uskutečnila v bytovém domě PRESLOVA slavnostní akce pro klienty a obchodní partnery u příležitosti dokončení prvního vzorového bytu.

Obchodní tým společnosti SATPO všem příchozím hostům individuálně představil rezidenční nabídku v rámci projektu Byty Preslova.  K příjemné a neformální atmosféře přispěla i výborná degustace francouzského vína, čokoládových lanýžů a teriny od společnosti Dobrá vína, s.r.o. Každý z hostů si cestou domů odnesl nejen inspiraci z oblasti módních trendů ze světa interiéru, navíc obdržel i dárkový poukaz a časopis od společnosti Asklepion, která tuto akci podpořila.

Níže uvádíme malou prezentaci fotografií, jak náš den otevřených dveří vypadal. Tímto děkujeme společnosti Asklepion a společnosti Dobrá vína za skvělou spolupráci.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF