0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

BEZPEČNOST pro děti

Společnost SATPO podpořila výchovný projekt české pobočky Mezinárodní policení asociace (IPA) při projektu „Bezpečně na silnici“ určené především dětem všech kategorií. Tato osvětová akce probíhá nejen v České republice, nýbrž i v dalších zemích. Je třeba chránit děti, neboť jsou naší budoucností.

Společnost SATPO podpořila výchovný projekt české pobočky Mezinárodní policení asociace (IPA) při projektu „Bezpečně na silnici“ určené především dětem všech kategorií. A protože se děti nejsnáze učí formou hry, spolupodíleli jsme se na tvorbě zábavných omalovánek, při jejichž vybarvování se děti nenásilnou formou učí, jak se správně chovat na ulici při cestě do školy nebo za kamarády, jaká pravidla je nutné dodržovat při jízdě na kole apod. Omalovánky jsou koncipovány jako příběh jedné rodiny se třemi dětmi různého věku. Tato osvětová akce probíhá nejen v České republice, nýbrž i v dalších zemích. Je třeba chránit děti, neboť jsou naší budoucností.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF