0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

BEST OF REALTY - REALITNÍ PROJEKT ROKU

Společnost SATPO získala v prestižní soutěži „Nejlepší z realit“ v kategorii Rezidenční projekty 1. místo za projekt Rezidenci Švédská. V této soutěži vybírala odborná porota z 23 kandidátů, příkladem mohou být developerské společnosti jako Finep nebo Trigema.

Společnost SATPO zvítězila ve své kategorii v prestižní soutěži „Nejlepší z realit“ („Best of Realty“), konané pod záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) sdružující nejvýznamnější osobnosti české developerské scény. Slavnostní vyhlášení vítěze a předání ocenění proběhlo ve středu, dne 9. 11. 2011.

V další přehlídce nejlepších českých developerských projektů, kterou uspořádal Realitní kongres ve spolupráci s Realitním almanachem, představila porota veřejnosti vítěze Rezidenci Švédská a ocenila jí titulem „Realitní projekt roku 2011“. Slavnostní vyhlášení vítězného projektu a předání ceny proběhlo dne 10.11. 2011 při příležitosti konání Realitního kongresu 2011. Rezidence Švédská tak získala dvě prvenství pro tento rok a bezpochyby patří do skupiny projektů, které přispívají k růstu úrovně českého realitního trhu.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF