0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

BEAUTY PARTY KLINIKY A INSTITUTU ESTETICKÉ MEDICÍNY ASKLEPION

Společnost SATPO podpořila event, který pořádala Klinika a institut esteteické medicíny Asklepion ve spolupráci se Středočeskou asociací manažerek a podnikatelek.  Vystoupil špičkový stomatolog doc. MUDr. Roman Šmucler, CSC, nechyběla analýza pleti přístrojem Visia a ochutnávka ošetření LPG. Příjemný večer byl zakončen inspirující módní přehlídkou.

Společnost SATPO podpořila event, který pořádala Klinika a institut esteteické medicíny Asklepion ve spolupráci se Středočeskou asociací manažerek a podnikatelek. Po welcome drinku a občerstvení bylo na programu několik velmi zajímavých přednášek. Prezentaci na téma "Co umí moderní stomatologie a estetická medicína vedl špičkový stomatolog doc. MUDr. Roman Šmucler, CSC. K dispozici byla také konzultace s cévním chirurgem MUDr. Radkem Vyšohlídem, analýza pleti přístrojem Visia a ochutnávka ošetření LPG. Příjemný večer byl zakončen inspirující módní přehlídkou.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF