0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Barley Gallery - pozvánka

Srdečně vás, vaše přátelé a rodinu zveme na prohlídku spojenou s obědem či kávou do umělecké galerie Café & Barley Gallery! Společnost SATPO se rozhodla finančně podpořit jedinečnou výstavu umělce a fotografa Jana Saudka.

U příležitosti prvního otevření umělecké galerie Barley Gallery se společnost SATPO rozhodla finančně podpořit jedinečnou výstavu významného umělce a fotografa Jana Saudka a k návštěvě jste VŠICHNI SRDEČNĚ ZVÁNI!

Barley Gallery je útulné sídlo umění, které se nově otevírá v Ječné ulici v centru Prahy. Návštěvnici si budou moci vychutnat oběd, kávu a nejlepší dezerty ve spojení s prohlídkou krásných výtvorů českého Mistra. Saudek patří mezi nejvýznamnější české umělecké fotografy. Nejčastějším motivem jeho fotografií je žena, ženské tělo, vztah ženy a muže. Je dobře znám i ve světě a získal řadu ocenění, mimo jiné se stal rytířem Řádu čestné legie. Hoste Barley Gallery dostanou unikátní příležitost prohlédnout nejen fotografie, ale i raritní obrazy umělce. Poprvé budou zveřejněné obálky ručně psané Janem Saudkem.

Café & Barley Gallery nejen zevnitř, ale i zvenku dýchá uměním, neboť se nachází v budově chráněné UNESCO, která je jedním z dílů známých českých architektů Machoninových. Manželé Machoninové tvořili ve stylu brutalismu a prosluli zejména: obchodní dům Kotva v Praze, Dům bytové kultury v Praze, Československé velvyslanectví v Berlíně.

Společnost SATPO tím přispěla rozkvětu nové umělecké mekky v Praze, podporuje kulturu a zábavu v tomto krásném městě a tímto srdečně zveme i vás do Barley Gallery!  Více informací: https://www.facebook.com/barleycafegallery

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF