0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

100 let pražské architektury

Společnost SATPO je součástí slavnostní výstavy 100 let pražské architektury, která se koná v pražské galerii Mánes od 15.9. do 10.10.2018.

 

Společnost SATPO je součástí slavnostní výstavy 100 let pražské architektury, která se koná v pražské galerii Mánes od 15.9. do 10.10.2018. Je nám ctí být součástí tak jedinečného projektu, který oslavuje nejen architekturu, ale také výročí 100 let od založení Československa. Expozice naší společnosti představí naše developerské projekty s důrazem na jedinečnou stavbu Rezidence Sacre Coeur2.

Výstavu pořádá Architecture Week pod záštitou hlavního města Praha a zúčastní se jí nejvýznamější architektonické kanceláře a developerské společnosti České a Slovenské republiky.

Video o naší prezentaci můžete zhlédnout ZDE.

 

 

 

 

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF