0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

1. výročí nadačního fondu DOBRÝ ANDĚL

8. listopadu se v prostorách prodejního centra SATPO uskutečnila tisková konference u příležitosti prvních narozenin nadačního fondu DOBRÝ ANDĚL, jehož je společnost SATPO partnerem.

8. listopadu se v prostorách prodejního centra SATPO uskutečnila tisková konference u příležitosti prvních narozenin nadačního fondu Dobrý Anděl, jehož je společnost SATPO partnerem.

DOBRÝ ANDĚL pomáhá rodinám s dětmi, které se kvůli onkologickému onemocnění dostaly do finanční tísně. Za rok činnosti nadační fond DOBRÝ ANDĚL vybral a mezi potřebné rozdělil částku přesahující 8,5 milionu korun. Pravidelně pomáhá přes 4.000 dárců – Dobrých andělů. Připojte se ke společnosti SATPO, která je již Dobrým andělem.

DOBRÝ ANDĚL oslavil první narozeniny

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF