" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

služby

NÁKUP A PRODEJ NEMOVITOSTÍ

Nákup a prodej nemovitosti jsou výjimečným momentem v životě každého člověka a naším cílem je, aby se tato významná soukromá investice stala příjemným zážitkem na straně prodávajícího i kupujícího.

více ZDE

POJIŠTĚNÍ NEMOVITOSTÍ

Nechte si poradit, inspirovat a doporučit to nejlepší pojištění Vaší nemovitosti nebo domácnosti od nejzkušenějšího hráče na trhu s pojištěním! Společnost SATPO Vám ráda poradí, ušetří čas a zpříjemní komunikaci při výběru pojištění.

více ZDE

OCEŇOVÁNÍ NEMOVITOSTÍ

Společnost SATPO zajišťuje veškeré typy znaleckých posudků a nabízí jejich zpracování soudním znalcem, který má veškeré kvalifikační předpoklad a je členem Komory soudních znalců ČR.

více ZDE

HYPOTEČNÍ SLUŽBY

Postavili jsme již stovky bytových a nebytových jednotek a pomohli jsme již mnoha klientům s vyřízením hypotečního úvěru. Jsme pro Vás jistotou kvalitního servisu a správného výběru hypotéky.

více ZDE

PRÁVNÍ SERVIS

V příjemném prostředí našeho prodejního centra poskytujeme komplexní právní poradenství na nákup, prodej nebo pronájmem Vaší nemovitosti.

více ZDE

NÁVRH A REALIZACE INTERIÉRU

Využijte našich bohatých znalostí a dlouholetých zkušeností při úpravách dispozičního uspořádání. Zakládáme si na osobním přístupu a flexibilitě, vycházíme vstříc představám a požadavkům našich klientů při zpracování návrhu.

více ZDE

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

Od 1. 1. 2013 ukládá zákon při prodeji budovy nebo její jednotky povinnost předat kupujícímu či nájemci tzv. Průkaz energetické náročnosti budovy. Od 1. 1. 2016 je vyžadován energetický štítek i u pronájmů.

více ZDE

STĚHOVÁNÍ

Díky našemu profesionálnímu partnerovi Vám nabízíme stěhovací služby a autodopravu, které díky bohatým zkušenostem a modernímu vozovému parku spolehlivě vyřeší každý problém se stěhováním v Praze i po celé Evropě. O bezpečný přesun majetku se náš partner stará již od roku 1991 a má tisíce spokojených klientů.

více ZDE

Generování PDF