0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

služby

PRÁVNÍ SERVIS

Společnost SATPO nabízí kompletní právní servis pro veškeré vaše transakce s nemovitostmi. V příjemném prostředí prodejního centra naší společnosti poskytujeme komplexní právní poradenství v souvislosti s nákupem, prodejem či pronájmem vaší nemovitosti.

více ZDE

STĚHOVÁNÍ

Díky našemu profesionálnímu partnerovi vám nabízíme stěhovací služby a autodopravu, které díky bohatým zkušenostem a modernímu vozovému parku spolehlivě vyřeší každý problém se stěhováním v Praze i celé Evropě.

více ZDE

POJIŠTĚNÍ NEMOVITOSTI ČI DOMÁCNOSTI

Každý dům či byt je neustále vystaven riziku poškození. Trh s byty se stále rozvíjí a hodnota vybavení stoupá. Prasklé vodovodní potrubí, střecha poškozená od silného krupobití, zatopený sklep. Jako majitel musíte nechat i tyto nákladné škody rychle a beze zbytku opravit, aby nedošlo k dalším škodám.

více ZDE

ENERGETICKÉ ŠTÍTKY

Ze zákona od 1. 1. 2013 platí při prodeji budovy nebo její jednotky (od 1. 1. 2016 i pro pronájem) povinnost předávat kupujícímu / nájemci tzv. Průkaz energetické náročnosti budovy.

více ZDE

HYPOTEČNÍ ÚVĚR

S námi se dozvíte, jak nejlépe financovat nemovitost vašich snů. Prostřednictvím našeho profesionálního partnera vám představíme nabídky všech hypotečních domů, provedeme podrobné propočty a společně s vámi vybereme nejvhodnější variantu hypotéky.

více ZDE

NÁKUP A PRODEJ NEMOVITOSTÍ

více ZDE

ARCHITEKTONICKÉ SLUŽBY

Domov je nejdůležitější místo každého člověka. Trávíme zde nejvíce času, setkáváme se zde s rodinou a s přáteli, bavíme se, nudíme se, mnozí doma i pracují. Rozhodnete-li se pro spolupráci s námi, pomůžeme vám vaší představu o vysněném bydlení přetvořit do něčeho konkrétního, a to ještě dříve, než samotná realizace započne.

více ZDE

OCEŇOVÁNÍ NEMOVITOSTÍ

Společnost SATPO zajišťuje veškeré typy znaleckých posudků a nabízí jejich zpracování soudním znalcem, který má veškeré kvalifikační předpoklad a je členem Komory soudních znalců ČR.

více ZDE

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím