0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

byt rezidence plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

pro novináře

| PRESTIŽNÍ CENA BEST OF REALTY 2018

Developerský projekt Vitality Rezidence získal 3. místo v kategorii Rezidenční projekty menšího rozsahu na slavnostním vyhlašování cen dvacátého ročníku soutěže Best of Realty, které proběhlo v Praze v Kongresovém centru, dne 14. listopadu 2018, za účasti zástupců i České národní banky.

| Rezidence Kobrova - prodej zahájen

 Rezidence Kobrova představuje dokonalou kombinací praktičnosti a elegance, chlubit se může vysokým standardem a kvalitou finálního dokončení. Nachází se v klidné pražské rezidenční čtvrti pod Petřínem. Rezidence Kobrova nabízí jednotky s dispozičním uspořádáním od 1+kk až 5+kk s balkóny, terasou či předzahrádkou.  


| Tisková konference - Holečkova House

Dne 11. května 2017 od 10:30 hodin se uskutečnila tisková konference nového developerského projektu Holečkova House v našem nově otevřeném „SATPO prodejním centru“  přímo v Rezidenci Sacre Coeur2, na adrese Holečkova 3331/35, 150 00 Praha 5. 

| HOLEČKOVA HOUSE - prodej zahájen

Společnost SATPO uvádí na realitní trh nový developerský projekt Holečkova House, který nabídne prémiové bydlení a komerční prostory v centru Prahy. Architektonický návrh vychází ze stávající městské struktury a prokazuje kvality jak v měřítku urbanistickém, tak i citlivost k místu, k jeho obyvatelům a k lokální identitě.

| ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY VITALITY REZIDENCE

U příležitosti zahájení výstavby ve spolupráci s generálním dodavatelem, společností Metrostav, a.s., jsme dne 24. listopadu 2016 uspořádali pro významné hosty, partnery a také pro osobnosti z řad odborné veřejnosti  slavnostní položení ZÁKLADNÍHO KAMENE rezidenčního projektu Vitality Rezidence.

| Rezidence Sacre Coeur 2 - ZKOLAUDOVÁNO

Prémiový rezidenční projekt Sacre Coeur2  je úspěšně zkolaudován. V souladu s harmonogramem stavby rezidenčního projektu Sacre Coeur 2 v úterý, dne 29. 3. 2016, proběhla úspěšně závěrečná kontrolní prohlídka stavby v rámci kolaudačního řízení na Praze 5. Společnost SATPO pozvala zástupce společnosti METROSTAV k slavnostnímu přípitku s bohatým pohoštěním.  

| Vitality Rezidence - blíže klientům

Díky zpětné vazbě našich klientů  tento prémiový rezidenční projekt prošel úpravami, které reflektují přání a požadavky našich klientů. Upravili jsme nejen nabídku poskytovaných služeb, aby byla více všestranná, ale také jsme významně snížili cenu základních služeb. Velká pozornost je věnována péči a pohodlí domova, kam patří pravidelné úklidy, praní a žehlení,  údržba bytu v případě nepřítomnosti, zajištění drobných nákupů a recepční služby v režimu 24/7.  Široká nabídka individuálních služeb zůstává stejná, ztělesňuje všechny detaily hřejivého domova, kam patří nejen péče a pohodlí, podpora a asistence, ale i domácí zdravotní péče 24/7 a volnočasové aktivity.

| Современные тренды и новшества

Ведущий менеджер по управлению инвестициями девелоперской компании SATPO (www.satpo.cz) Карина Тохтарова рассказала порталу 420on.cz об актуальных трендах и новшествах на чешском рынке недвижимости.

| Akce pro klienty - byty PRESLOVA

Ve čtvrtek, dne 24.9.2015, od 15.00 do 21.00 hodin se uskutečnila v bytovém domě PRESLOVA na pražském Smíchově slavnostní akce pro klienty a obchodní partnery u příležitosti dokončení prvního vzorového bytu. Spojení výborné degustace francouzského vína, čokoládových lanýžů, teriny a hojné účasti vytvořilo příjemnou atmosféru. Každý z hostů navíc obdržel dárkový poukaz a časopis od společnosti Asklepion, která tuto akci podpořila. 
 

| VITALITY Rezidence - setkání s novináři

Společnost SATPO uspořádala ve čtvrtek, dne 24. září 2015, tiskovou konferenci a představila zcela nový standard rezidenčního bydlení pro seniory v atraktivním centru Prahy.  Představení rezidenčního projektu Vitality Rezidence se ujal manažer prodeje společnosti SATPO, Mgr. Luboš Králíček, za architekturu promluvil Ing. Jan Schindler ze společnosti Schindler Seko Architects a slovo o veškerých službách a široké nabídce poskytované péče si vzal zástupce společnosti LCC domácí péče, s.r.o., pan Petr Jiříkovský.

| SATPO podporuje umění

Společnost SATPO podpořila v září 2015 výtvarnou tvorbu významného českého malíře, Dominika Mareše, jehož umělecká díla můžeme bezpochyby nazvat mostem mezi evropskou a asijskou kulturou. Bylo nám potěšením se zúčastnit slavnostního zahájení vernisáže „Proměny aneb návrat Kondotiéra“ dne 1. září 2015 v Kafkově domě, pár kroků od pražského Staroměstského náměstí a ulice Pařížské. 

| SLAVNOSTNÍ SETKÁNÍ

Společnost SATPO ke dni 16.4. 2015 slavnostně ukončila nejdůležitější etapu výstavby rezidenčního projektu Sacre Coeur 2. Jedná se o zcela unikátní a technologicky jedinečnou raritu světového charakteru ve stavebnictví, kdy došlo k tzv. „přemostění“ ocelové konstrukce nad Strahovským tunelem. V rámci setkání hosté měli příležitost nejen si prohlédnout stavbu, ale i vidět úžasné výhledy přímo na historické centrum Prahy.

| SATPO rozšiřuje nabídku služeb

Společnost SATPO  aktivně nabízí celou řadu odborných realitních služeb přizpůsobené potřebám našich klientů v nové divizi SATPO consult. Více než 20 let máme odbornou praxi v řešení všech fází oceňování nemovitostí, rozvoje, plánování, řízení výstavby až po úspěšný prodej a zajištění správy nemovitostí.

| Základní kámen Sacre Coeur 2

U příležitosti položení ZÁKLADNÍHO KAMENE při výstavbě rezidenčního projektu Sacre Coeur ke dni 28. května 2014 proběhl slavnostní akt přímo v místě stavby.  V tento den  jsme společně s našimi hosty, partnery a také osobnostmi z řad odborné veřejnosti oslavili oficiální zahájení stavby.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím