0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

byt rezidence plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Byt 4+kk s balkónem

Nadstandardně vybavený byt o dispozici 4+kk s výměrou 169 m2 a balkónem orientovaným na jih o výměře 6 m2 se nachází ve 4.NP prémiové Rezidence Sacre Coeur2 a je ztělesněním moderního interiéru a funkčnosti.

Byt disponuje obytnou částí s velkorysým obývacím pokojem a designově zařízenou kuchyní, která je také vizuálně propojená s en suite koupelnou. Privátní zóna bytu má tři samostatné pokoje orientované do klidného vnitrobloku, master bedroom má přímý vstup do en suite koupelny se sprchovým koutem i vanou. Noví majitelé bytu zajisté ocení samostatnou toaletu pro hosty, technickou místnost na pračku i sušičku, dostatek úložného prostoru a krásné výhledy na město. Systém smart home, vinylové podlahy s celoplošným podlahovým vytápěním, klimatizační systém, velkoplošná dřevěná okna.

V případě zájmu o další informace nebo prohlídku bytu kontaktuje makléře.

Byt 4+kk s balkónem a terasou

Světlý byt o rozloze 4+kk s výměrou 173 m2, balkónem 4,2 m2 a terasou 5,9 m2 ve 4.NP prémiové Rezidence Sacre Coeur2 představuje prostor a nadčasovost.

Byt má rozlehlý obývací pokoj orientovaný na jižní i východní stranu, kuchyňský kout je zařízen linkou na míru (Leicht, Gaggenau a Bora, Technistone). Oddělená privátní zóna má tři neprůchozí pokoje, prostornou koupelnu, dvě toalety, technickou místnost na pračku a sušičku, balkón a terasu na východní a jižní stranu s krásnými výhledy. K bytu náleží garážové stání a sklep s výměrou 4 m2. Interiérové vybavení vysoké úrovně, velkoformátová dřevěná okna, celoplošné podlahové vytápění, vysokorychlostní internet, moderní smart home system, prosklené balkony a terasy.

V případě zájmu o další informace nebo prohlídku bytu kontaktuje makléře.

přeprodej

Jménem společnosti SATPO nabízíme všem majitelům nemovitostí z rezidenčních projektů společnosti SATPO komplexní realitní služby a zprostředkování prodeje či pronájmu.

Nemovitosti z našich rezidenčních projektů známe do nejmenšího detailu, umíme vyhledat veškerou dokumentaci k bytovým jednotkám a být odborným partnerem pro nového majitele v rámci jakýchkoli změn v dispozičním uspořádání nemovitosti.  Díky dlouhodobému budování vztahů s klienty máme širokou databázi pro vyhledání potenciálního zájemce ke zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitosti.

Naše služby:

  • přípravu nemovitosti pro prodej či pronájem
  • služby a management při prodej
  • služby a management při pronájmu
  • správu majetku a reklamace
  • doplňkové služby

 V reprezentativních prostorách společnosti SATPO nabízíme veškeré odborné služby, poradenství a širokou nabídku doplňkových služeb jako jsou stěhování, pojištění, služby architekta a prověřené partnery z oblasti interiéru.

V případě zájmu o naše realitní služby nás prosím kontaktujte.

fotogalerie


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím