0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Nemovitost projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

přeprodej

Jménem společnosti SATPO nabízíme všem majitelům nemovitostí z rezidenčních projektů společnosti SATPO komplexní realitní služby a zprostředkování prodeje či pronájmu.

Nemovitosti z našich rezidenčních projektů známe do nejmenšího detailu, umíme vyhledat veškerou dokumentaci k bytovým jednotkám a být odborným partnerem pro nového majitele v rámci jakýchkoli změn v dispozičním uspořádání nemovitosti.  Díky dlouhodobému budování vztahů s klienty máme širokou databázi pro vyhledání potenciálního zájemce ke zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitosti.

Naše služby:

  • přípravu nemovitosti pro prodej či pronájem
  • služby a management při prodej
  • služby a management při pronájmu
  • správu majetku a reklamace
  • doplňkové služby

 V reprezentativních prostorách společnosti SATPO nabízíme veškeré odborné služby, poradenství a širokou nabídku doplňkových služeb jako jsou stěhování, pojištění, služby architekta a prověřené partnery z oblasti interiéru.

Ukázku referenčních nemovitostí, které byly předmětem zprostředkování naleznete ZDE.  V případě zájmu o zprostředkování nás neváhejte kontatkovat. 

fotogalerie


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím