0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

ÚSPĚŠNÁ EMISE DLUHOPISŮ NA REALITNÍM TRHU

Společnost City Home Invest III, s.r.o. patřící do skupiny SATPO úspěšně emitovala dne 15.6.2020 dluhopisy v objemu 210 mil. Kč na období 5 let se splatností v roce 2025. Prostředky z emise dluhopisů jsou použity na spolufinancování a nákup existujících činžovních domů i spoluvlastnických podílů v atraktivních pražských lokalitách.

Manažerem emise se stala mezinárodní investiční společnost WOOD & Co, která se zaměřuje na obchodování s cennými papíry, poradenství v oblasti firemních financí i správu aktiv s centrálou v Praze a pobočkami v Bratislavě, Varšavě, Londýně, Bukurešti a Miláně.

Emise dluhopisů je logickým pokračováním několika úspěšných emisí dluhových instrumentů realizovaných na úrovni jednotlivých projektů v rámci skupiny SATPO.

„Intenzivně se věnujeme akviziční činnosti, kupujeme celé činžovní objekty, polyfunkční domy, pozemky i spoluvlastnické podíly.“ říká obchodní ředitelka společnosti SATPO, Irena Houžvičková, a pokračuje: „V bytových domech pod značkou City Home provádíme základní stavební úpravy, které nevyžadují legislativní proces pro další prodej. Vlastníkům nemovitostí nabízíme komplexní realitní a developerské služby, zakládáme si na spokojenosti našich klientů a investorů.“

 

SHRNUTÍ

Investice do bytových domů v Praze pod značkou City Home byly zahájeny v roce 2017. Kupní síla byla zvýšena o emise tří dluhopisů. První emise dluhopisů byla ve výši 210 000 tis. Kč. se splatností 15. října 2023. Druhá emise dluhopisů ve výši 210 000 tis. Kč byla vydána 15. června 2020 se splatností 15. června 2025. Obě emise byly plně prodány. Emise třetího dluhopisu ve výši 210 000 tis. Kč byla vydána 9. listopadu 2020 se splatností 9. listopadu 2025. K datu 31.12.2020 cca. bylo prodáno 43 000 tis. Kč. Hodnota akcií v nájemních domech vzrostla až na 721 830 tis. Kč. Pro rok 2021 se chystá další emise dluhopisů.

 

Kompletní akviziční činnost stejně jako prodej nemovitostí včetně široké nabídky poskytovaných služeb zajišťuje zkušený tým odborníků společnosti SATPO management, s.r.o. Aktuální přehled nemovitostí pod značkou SATPO a City Home je prezentován v prodejním centru společnosti na adrese Holečkova 3331/35, Praha 5 či prostřednictvím www.city-home.cz a www.satpo.cz.

 

O SPOLEČNOSTI

Skupina SATPO působí na českém realitním trhu jako developer, investor a poskytovatel služeb v oblasti rezidenčních nemovitostí od roku 1994. Převážně v Praze se specializuje na výstavbu a prodej prémiových nemovitostí, dlouhodobě investuje do oblasti existujících rezidenčních nemovitostí. V rámci poskytovaných služeb nabízí společnost komplexní realitní a developerské služby vlastníkům nemovitostí. Profesionální prodejní tým je zkušeným rádcem při výběru nového bydlení a nabízí veškeré služby spojené s výběrem, pořízením a financováním bydlení, možnost klientských změn a interiéru na klíč v příjemném prostředí prodejního centra společnosti. Již mnoho let je společnost aktivním členem Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) a členem Asociace developerů.

 

ÚPLNÉ ZNĚNÍ TISKOVÉ ZPRÁVY KE STAŽENÍ ZDE.

 

KONTAKT PRO MÉDIA:

Ing. Tereza Tomšů

marketingová manažerka

SATPO management, s.r.o. | Holečkova 3331/35 | Praha 5

+420 702 205 205 | +420 296 336 900

tomsu@satpo.cz | www.satpo.cz | www.city-home.cz

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím