0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO SOUTĚŽ - VÁNOČNÍ POZDRAV SATPO

Od 3.12. jsme pro naše fanoušky na FACEBOOKU připravili novou soutěž "Vánoční pozdrav SATPO" s originálním dárkem pod stromeček!

Od 3.12. jsme pro naše fanoušky na FACEBOOKU připravili novou soutěž "Vánoční pozdrav SATPO" s originálním dárkem pod stromeček! Každý týden nová otázka na našem profilu, každý týden originální designová propiska s USB pro jednoho z našich fanoušků. Své odpovědi zasílejte mailem na satpo-dotazy@seznam.cz .

Klidný adventní čas, veselé Vánoce a šťastný nový rok vám přeje obchodní tým společnosti SATPO.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF