0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Prodej nemovitostí a klientské služby v rámci opatření Covid-19

Jménem společnosti SATPO nám dovolte vás informovat, jak nyní fungují naše služby poskytované klientům a jak vnímáme aktuální situaci v naší zemi

Naše společnost v souvislosti s virem Covid-19 přijala řadu preventivních opatření, aby nedošlo k narušení poskytovaných služeb našim klientům a obchodním partnerům.

Rádi bychom vás ujistili, že náš profesionální tým i nadále poskytuje kvalitní realitní služby spojené s prodejem a pronájmem našich prémiových nemovitostí včetně poradenství a doplňkových služeb. Díky modernímu technickému vybavení funguje naše společnost i prodejní centrum v plném rozsahu, využíváme vzdálená pracovní zařízení, flexibilní hodiny a rotační práce. Všichni zaměstnanci jsou dosažitelní jako obvykle, telefonicky a e-mailem, schůzky se převážně  konají prostřednictvím konferenčního hovoru nebo videokonference.

Prodejní centrum společnosti SATPO je nyní otevřeno každý všední den od 9 do 13 hod, splňuje nejvyšší hygienická opatření, recepce i prodejní poradci jsou vybaveni ochrannými prostředky a respektují odstup dva metry od klienta. V rámci prohlídky či osobního setkání doporučujeme přijít v maximálním počtu dvou osob a bez dětí. Po prohlídce či osobním setkání nabízíme dezinfekční prostředky rukou. Kompletní prezentaci a cenovou nabídku předmětné nemovitosti předáváme klientovi v dárkové tašce.  

V případě zájmu o jakoukoli nemovitost z naší nabídky bude klientovi vždy zaslána prodejním poradcem detailní prezentace i cenová nabídka a veškeré dotazy budou zodpovězeny telefonicky či prostřednictvím mailu. V případě zájmu o prohlídku či setkání nabízíme:

  • u nemovitostí k nastěhování – osobní prohlídku či videokonferenční hovor dle preferencí klienta (Teams, Skype, Zoom)
  • u nemovitostí před výstavbou – osobní setkání či videokonferenční hovor s detailní prezentací nabídky dle preferencí klienta (Teams, Skype, Zoom) 

V případě, že je nutné zajistit podpis smlouvy či jakékoli další dokumenty, nabídneme vyslání kurýra, který vše potřebné vyzvedne a zařídí. Je v našem zájmu poskytnout maximální komfort každého z klientů a omezit mezilidský kontakt na minimum.

Mohu klienty ujistit, že je v našem zájmu udržet vysoký standard klientské péče v rámci prodeje či pronájmu našich nemovitostí a poskytnout širokou nabídku poskytovaných služeb. Díky profesionálnímu prodejnímu týmu a za použití moderních technologií jsme schopni dle přání klienta omezit mezilidský kontakt na minimum.“, potvrzuje Irena Houžvičková, ředitelka obchodu společnosti SATPO.  

Naše společnost pečlivě sleduje vývoj a postavení vlády, jako člen Asociace developerů se aktivně účastníme diskuze při přípravě návrhů týkající se nových pravidel na trhu nemovitostí, komunikujeme se svými zákazníky a obchodními partnery.

Věříme, že se vám daří zvládat současnou mimořádnou situaci, která má dopad na každého z nás. Aktuální situace v souvislosti se světovou pandemií bude mít zásadní vliv na fungování celé společnosti nejen v naší republice, přirozeně urychlí nezbytné změny v celé ekonomice.

V případě jakýchkoli dotazů v rámci naší nabídky či z oblasti realitních služeb, jsme tu pro vás a těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Děkujeme za vaši důvěru a porozumění. S pozdravem a přáním zejména zdraví, váš prodejní tým SATPO

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím