0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

nemovitost projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Až 10 % sleva na vybavení z nabídky SIKO koupelny a kuchyně

Při koupi jakékoli nemovitosti z nabídky City Home od nás obdržíte jako dárek uplatnění slevy až 10 % na vybavení pro koupelny, kuchyně, kuchyňské spotřebiče, aj. z nabídky od společnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Firma SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ je v současnosti největší specializovanou sítí prodejen vybavení pro koupelny kuchyně a nově nabízíme také dveře. Působíme ve více než 40 prodejnách po celé ČR, ve kterých našlo uplatnění téměř 800 zaměstnanců a náš konsolidovaný obrat přesahuje 3 miliardy Kč. Nabízíme ucelený koupelnový sortiment (obklady, dlažby, vodovodní baterie, vany, sprchy, sprchové kouty, koupelnové doplňky i koupelnový nábytek na míru) a množství moderních i rustikálních kuchyní na míru (plánované kuchyně) i sektorových kuchyní.

Nabídka od společnosti SIKO se vztahuje na 10% slevu při nákupu obkladů, dlažeb, dále pak 5% slevu při nákupu plánované kuchyně Classic, 3% slevu při nákupu kuchyňských spotřebičů, 5% slevu při nákupu dveří a jejich doplňků, 5% slevu při nákupu podlahy pvc, laminátové, dřevěné a na koberce.

Výběr můžete provést na pobočkách SIKO Praha - Zličín a přímo v centrále v místě Čimelice. Nabídku nelze kombinovat s dalšími slevami a akčními nabídkami. Sleva na kuchyňské spotřebiče se nevztahuje na akční sety.

V rámci členství v klubu LIVING, kde kromě nabídky od společnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ, získáte i další benefity od našich prověřených partnerů, kteří jsou odborníci z oblasti vybavení interiéru a doplňků, z oblasti pojištění, stěhování aj. Přehled partnerů najdete na www.klub-living.cz.  Pro více informací kontaktujte náš prodejní tým City Home.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Vážení klienti a partneři,

 

vzhledem k aktuální situaci s COVID-19 chceme i my přispět ke snížení rizika nákazy. Dovolujeme si Vás informovat, že provoz našeho showroomu je od 18.3.2020 v omezeném provozu, otevřeno máme pouze v době 813 hod. Po této době jsme Vám plně k dispozici na tel. č. 730 137 621 nebo 733 121 998.

 

Mnoho z našich zaměstnanců a spolupracovníků pokračují v práci z home office, kvalitu našich služeb pro Vás toto opatření nijak neovlivní a naši kolegové jsou Vám plně k dispozici prostřednictvím emailu a mobilního telefonu.  

 

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a všem přejeme především pevné zdraví!

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím