0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

ÚČETNÍ

Náplň práce

  • zpracování kompletního účetnictví několika společností skupiny
  • účtování a kontrola došlých faktur
  • vystavení záloh a vydaných faktur
  • účtování bankovních výpisů a příprava příkazů k úhradě
  • příprava a zpracování DPH a kontrolního hlášení
  • příprava přiznání k DPPO
  • roční účetní závěrka
  • čištění účtů a kontrola nesrovnalostí

Požadavky

POŽADAVKY

  • znalost systému Microsoft Dynamics 365 Business Central výhodou
  • znalost účetních a daňových zákonů ČR
  • zkušenost na pozici seniorní účetní minimálně 3 roky
  • orientace ve výkaznictví v oblasti účetnictví a statistiky
  • komunikativní znalost AJ je výhodou

NABÍZÍME

  • mobilní telefon a notebook i pro soukromé využití
  • příspěvek na stravování formou eStravenek
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce, firemní volno mezi vánočními svátky nad rámec dovolené
  • finanční odměna za pracovní výročí
  • volno navíc při mimořádné životní události
  • příspěvek na sport/MultiSport
  • příspěvek na žiovtní a/nebo důchodové pojištění ve výši 8.000 Kč/rok

Generování PDF

Souhlasím