0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

byt rezidence plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

ÚČETNÍ

Generování PDF

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE

Vedení kompletní účetní agendy svěřených společností

  • účetní evidence došlých faktur, kontrola formální správnosti
  • vystavování faktur
  • platby faktur a jiných závazků prostřednictvím systému Multicash
  • zúčtování došlých plateb a odeslaných plateb s využitím systému Multicash a z bankovních výpisů
  • zpracování přiznání k DPH a komunikace s finančním úřadem
  • zpracování podkladů pro DPPO a spolupráce s daňovými poradci
  • příprava podkladů pro audit a spolupráce s auditory
  • zpracování kompletní invetarizace účtů včetně kontroly a rekonciliace vzájemných závazků a pohledávek ve skupině
  • zpracování výstupů na základě požadavků bank, investorů a vedení společnosti
  • upozoroňování nadřízeného pracovníka na nedostatky v účetní a zejména smluvní dokumentaci

Požadavky

POŽADAVKY

  • znalost systému Microsoft Dynamics Navision výhodou
  • znalost účetní a daňových zákonů ČR
  • orientace ve výkaznictví v oblastni účetnictví a statistiky
  • komunikativní znalost AJ výhodou

NABÍZÍME

  • atraktivní práci ve stabilní firmě
  • přátelský pracovní kolektiv
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci na zajímavých projektech
  • firemní benefity - příspěvek na stravování, Multisport, životní a /nebo důchodové pojištění, vzdělávání, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce, firemní volno mezi vánočními svátky (nad rámec 20 dnů dovolené)

Souhlasím