0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SPECIALIST(K)A KLIENTSKÉ PÉČE

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE

  • první kontakt a komunikace se zájemcem o prodeji / nákupu / pronájmu nemovitosti a zájmu o služby z nabídky
  • evidence, aktualizace a správa údajů zájemce v interním systému CRM dle nastavené metodiky, a to z různých mediálních a komunikačních kanálů
  • včasné zpracování požadavků zájemců (příležitostí) a dodržování jednotlivých termínů
  • průběžná komunikace s klientem (převážně telefonní a písemná) v rámci klientské péče střediska Obchod, Akvizic, v rámci klubu LIVING a v souladu s GDPR, využití prezentačních materiálů
  • klientská péče o členy klubu LIVING, zprostředkování klienta na partnery klubu
  • správa řádkové inzerce na realitních portálech (vkládání a deaktivace)
  • správa nefunkčních atributů na webových stránkách
  • tvorba a obesílka a následná reaktivace CRM klientů
  • publikace a správa příspěvků na sociálních sítích
  • kreativní součinnost při tvorbě mediálních kampaní a prezentačních materiálů
  • dohled nad CRM reporty: aktivity ke zpracování, správa mail účtů
  • evidence a správa prezentačních materiálů v prodejním centru
  • tvorba a aktualizace procesů (WF) na úrovni klientské péče
  • administrativní podpora ad hoc požadavků střediska Marketing a Obchod
  • plnění dalších úkolů zadaných nadřízeným pracovníkem

Požadavky

POŽADAVKY

  • min. SŠ vzdělání
  • znalost českého jazyka (rodilý mluvčí), pokročilá znalost anglického jazyka, ruský jazyk výhodou
  • znalost CRM výhodou, nikoliv nutností
  • výborné komunikační a organizační dovednosti
  • smysl pro detail, pečlivost
  • uživatelská znalost PC, MS Office (Word, Excel, Outlook)

NABÍZÍME

  • atraktivní práci a zázemí ve společnosti působící na realitním trhu více než 25 let
  • přátelský pracovní kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • zajímavé finanční ohodnocení a možnost profesionálního růstu
  • zaměstnanecké benefity - mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely, příspěvek na stravování, sport (Multisport karta), volný čas (Sodexo), životní a/nebo důchodové pojištění, vzdělávání (výuka anglického jazyka), školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce, firemní volno mezi vánočními svátky (nad rámec 20 dnů dovolené)

Generování PDF

Souhlasím