0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

ŘEDITEL DEVELOPMENTU A REALIZACE STAVEB

Náplň práce

  • organizuje, koordinuje a řídí členy střediska Development
  • stanovuje úkoly a cíle v rámci přidělené fáze Projektu
  • kontroluje výstupy poskytované střediskem, navrhuje další postup a kontroluje jeho realizaci
  • ve spolupráci s týmem vybírá externí subdodavatele (architekt, inženýrské organizace, dodavatelé stavebních prací, ostatní dodavatelé odborných služeb) a podílí se na jejich řízení v nezbytném rozsahu, průběžně vyhodnocuje plnění smluvních podmínek a vyžaduje jejich dodržování
  • participuje v nezbytném rozsahu na kontrolních dnech se subdodavateli
  • spolupracuje s ostatními členy managementu
  • odpovídá za rozpočet střediska Development
  • plní úkoly zadané nadřízeným pracovníkem

Požadavky

POŽADUJEME

  • vysokoškolské vzdělání
  • praxe více než 10 let u developerské společnosti
  • prokazatelné manažerské dovednosti
  • prokazatelné výsledky (dokončené, rozpracované projekty) u developerské společnosti v oboru rezidenční výstavby
  • organizační a komunikační schopnosti
  • znalost problematiky veřejnoprávního procesu ve všech jeho fázích
  • znalost stavebního zákona a legislativy související s povolováním a realizací staveb
  • znalost technických řešení v oblasti rezidenční výstavby, schopnost identifikovat a navrhovat efektivní technická řešení v rámci návrhu stavby, projektování a realizace
  • orientace na trhu s dodavateli v oblasti rezidenční výstavby
  • pozitivní přístup k IT systémům

NABÍZÍME

  • mobilní telefon a notebook i pro soukromé využití
  • příspěvek na stravování formou eStravenek
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce, firemní volno mezi vánočními svátky nad rámec dovolené
  • finanční odměna za pracovní výročí
  • volno navíc při mimořádné životní události
  • příspěvek na sport/MultiSport
  • příspěvek na žiovtní a/nebo důchodové pojištění ve výši 8.000 Kč/rok

Generování PDF

Souhlasím