0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

byt rezidence plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

REALITNÍ SPECIALISTA

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE

  • komunikace se stávajícími a potenciálními klienty
  • aktivní spolupráce s manažerem akvizice při vyhledávání vhodných typů nemovitostí pro společnosti a/nebo nakupující klienty
  • koordinace strany kupující a prodávající, vedení obchodních jednání a prohlídka nemovitostí
  • příprava podkladů a dokumentace
  • práce s interní databází – CRM

Požadavky

POŽADAVKY

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v oboru realit
  • pozitivní vztah k informačním technologiím
  • znalost MS Office
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • „Out of box“ myšlení, komunikační dovednosti

NABÍZÍME

  • atraktivní práci ve stabilní firmě
  • přátelský pracovní kolektiv
  • zajímavé finanční ohodnocení formou provizí
  • firemní benefity - příspěvek na stravování, sport, životní a/nebo důchodové pojištění, vzdělávání, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce, firemní volno mezi vánočními svátky (nad rámec 20 dnů dovolené)

Generování PDF

Souhlasím