0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

REALITNÍ SPECIALISTA

Náplň práce

  • komunikace se stávajícími a potenciálními klienty
  • samostatné vyhledávání obchodních příležitostí
  • aktivní spolupráce s manažerem akvizic při vyhledávání vhodných typů nemovitostí pro společnost a/nebo nakupující klienty
  • koordinace strany kupující a prodávající, vedení obchodních jednání a prohlídek nemovitostí
  • příprava podkladů a prodejní dokumentace, spolupráce s právním oddělením společnosti
  • práce s interní databází v Microsoft Dynamics 365 Customer Engagement

Požadavky

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • praxe v oboru zprostředkování prodeje a nákupu nemovitostí
  • pozitivní vztah k informačním technologiím
  • znalost MS Office
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • „Out of box“ myšlení, komunikační dovednosti

NABÍZÍME

  • odměna: provizní systém
  • spolupráce na IČO
  • služební telefon/notebook i pro soukromé účely
  • firemní školení a teambuildingové akce
  • občerstvení v kanceláři
  • přátelský pracovní kolektiv

Generování PDF

Souhlasím