0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

PROJEKTOVÝ MANAŽER PRO ČINŽOVNÍ DOMY

Náplň práce

Realizace oprav a rekonstrukcí v činžovních domech, přímá podřízenost projektovému řediteli.

NÁPLŇ PRÁCE

  • realizace oprav v bytových jednotkách v činžovních domech
  • realizace oprav společných prostor, vnějšího pláště a venkovních prostor činžovního domu
  • realizace půdních vestaveb a přístaveb činžovních domů zahrnující vypracování návrhu (studie), zajištění projektové dokumentace, vypracování rozpočtu stavby, zajištění příslušných povolení a projednání s relevantními orgány a realizace stavby
  • posuzování nových akvizic ve stanoveném rozsahu
  • identifikace příležitostí pro zvýšení hodnoty objektu v podob vestaveb, přístaveb a jejich vyhodnocení
  • realizace oprav a dalších stavebních záměrů ve stanoveném čase, kvalitě, v rámci schváleného rozpočtu a v souladu s platnou legislativou (stavební zákon, vyhlášky a předpisy stanovující pravidla výstavby v Praze, legislativa upravující BOZP... )
  • vytváření rozpočtů a jejich aktualizace na pravidelné bázi
  • vytváření časových harmonogramů a jejich aktualizace na pravidelné bázi
  • komunikace s úřady a vlastníky bytů a činžovních domů v nezbytném rozsahu
  • kontrola výstupu dodavatelů (soulad se zadáním, korekce práce projektanta, kontrola práce dodavatelů stavby atd.)
  • vedení administrativy ve stanoveném rozsahu a dle interních směrnic zaměstnavatele
  • koordinace prací s ostatními středisky společnosti
  • koordinace prací s dalšími subdodavateli a partnery

Požadavky

POŽADAVKY

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • min. 5 let praxe v oboru, dokončené projekty podmínkou
  • prokazatelné zkušenosti s realizací obdobných záměrů, případně menších projektů v Praze
  • znalost a schopnost projektování v AutoCad
  • znalost předpisů a vyhlášek upravujících podmínky výstavby v Praze
  • samostatnost, schopnost nalézt řešení a poradit si
  • pragmatický přístup
  • autorizace ČKAIT výhodou

NABÍZÍME

  • atraktivní práci ve stabilní firmě
  • přátelský pracovní kolektiv
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práce na zajímavých projektech
  • firemní benefity - mobilní telefon a notebook i pro soukromé využití, příspěvek na stravování, sport (MultiSport), životní a /nebo důchodové pojištění, občerstvení na pracovišti, firemní akce, firemní volno mezi vánočními svátky nad rámec dovolené

Generování PDF

Souhlasím