0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

PROCESNÍ SPECIALISTA

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE

  • popis stávajících procesů, jejich dokumentace a následná analýza
  • identifikace potencionální rizik a nedostatků v procesech s cílem dosáhnout zlepšení provozní efektivity
  • navrhování zlepšení procesů a zavádění nápravných opatření a nových postupů do praxe
  • příprava analýz a reportů ohledně automatizace procesů
  • identifikace chyb v systému a návrhy řešení
  • poskytování odborné procesní podpory
  • kontroling středisek, poradenství a školení problematiky interních procesů
  • komunikace s interními středisky v rámci společnosti

Požadavky

POŽADUJEME

  • VŠ vzdělání, případně SŠ se zkušeností s analýzou procesů
  • znalost metodik a technik souvisejících s analýzou procesů jako Kaizen / Lean, Six Sigma výhodou
  • zkušenost v oblasti nastavování a optimalizace procesů
  • zkušenost se změnami IT systému – příprava zadání a testování
  • schopnost analyzovat situaci na základě dostupných dat
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti, prozákaznický přístup, organizační dovednosti
  • samostatnost

NABÍZÍME

  • atraktivní práci a zázemí ve společnosti působící na realitním trhu více než 25 let
  • přátelský pracovní kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • zajímavé finanční ohodnocení a možnost profesionálního růstu
  • zaměstnanecké benefity - mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely, příspěvek na stravování, sport (Multisport karta), volný čas (Sodexo), životní a/nebo důchodové pojištění, vzdělávání (výuka anglického jazyka), školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce, firemní volno mezi vánočními svátky (nad rámec 20 dnů dovolené)

Generování PDF

Souhlasím