0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

byt rezidence plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

MANAŽER SPRÁVY NEMOVITÉHO MAJETKU

Generování PDF

Náplň práce

Zodpovědnost za kompletní správu portfolia nemovitostí skupiny SATPO a City Home včetně investičních podílů. Nastavení správy, celkový dohled, zajištění efektivního provozu objektů.

NÁPLŇ PRÁCE

  • zpracování investičních memorand, správa rozpočtů v systémech společnosti
  • zpracování provozní due diligence, zajištění podkladů týkajících se nemovitostí, zajištění znaleckých posudků
  • nastavení správy u dokončovaných developerských projektů a nakoupených činžovních domů
  • přejímka bytů uvolněných nájemci / správa nájemních smluv
  • řešení technických problémů a požadavků nájemců ve spravovaných nemovitostech
  • zajištění uzavření smluv se správcem a servisními společnostmi, dodavateli energií
  • optimalizace provozu
  • založení SVJ, zastupování společnosti ve výborech SVJ po dobu vlastnictví jednotek v projektu, organizace prvního shromáždění vlastníků
  • zajištění provozních oprav, plán investic, FO
  • roční vyúčtování služeb a provozních nákladů
  • sjednání pojistných smluv
  • zajištění provozu majetku SATPO (neprodané byty, kanceláře společnosti)
  • práce se CRM a systémem Navision
  • spolupráce s ostatními středisky (Development, Akvizice)
  • plnění dalších úkolů zadaných nadřízeným pracovníkem

Požadavky

POŽADAVKY

  • absolvent SŠ/VŠ technického/ekonomického směru
  • zkušený property manažer
  • samostatný, organizovaný, komunikativní

NABÍZÍME

  • atraktivní práci ve stabilní firmě
  • přátelský pracovní kolektiv
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práce na zajímavých projektech
  • firemní benefity - příspěvek na stravování, sport, životní a/nebo důchodové pojištění, vzdělávání, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce, firemní volno mezi vánočními svátky (nad rámec 20 dnů dovolené)
Souhlasím