0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Nemovitost projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

MANAŽER INŽENÝRINGU A VEŘEJNOPRÁVNÍHO PROCESU

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zajištění potřebných povolení v souladu s platnou legislativou a projektovým záměrem
  • Zajištění smluvní agendy související s majetkoprávním procesem projektových záměrů
  • Vyhodnocení průběžných výstupů z veřejnoprávní činnosti a navrhnutí změn, činnosti a opatření, která eliminují časová a finanční rizika
  • Odborná podpora projektovým týmům a aktivní účast na jednání s úřady a institucemi

Požadavky

POŽADAVKY

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Praxe ve veřejnoprávním procesu u soukromých organizací či ve státní správě v oblasti  povolování a umísťování staveb (stavební úřad)
  • Zkušenosti a výsledky v oblasti povolování a umísťování staveb
  • Znalost příslušné legislativy (stavební zákon, správní řád, relevantní předpisy a vyhlášky)

NABÍZÍME

  • Atraktivní práci ve stabilní firmě
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práce na zajímavých projektech
  • Firemní benefity - mobilní telefon a notebook i pro soukromé využití, příspěvek na stravování, sport (MultiSport), životní a /nebo důchodové pojištění, občerstvení na pracovišti, firemní akce, firemní volno mezi vánočními svátky nad rámec dovolené

Generování PDF

Souhlasím