0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

IT ŘEDITEL

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE

  • stanovuje IT strategii v souhlasu s cíli v rámci skupiny SATPO
  • implementuje řešení informačních a komunikačních technologií
  • analyzuje informační systémy, jejich spolehlivost a výkonnost
  • zajišťuje funkčnost interních informačních systémů
  • koordinuje přípravu podkladů technických řešení informačních technologií
  • odpovídá a řídí bezpečnost a rizika v oblasti informatiky a ochrany dat
  • reprezentuje společnost na jednáních s dodavateli informačních technologií a dalšími subjekty, řídí vztah s dodavateli IT outsourcingu
  • analyzuje vývoj a nové trendy v oblasti IT
  • hodnotí efektivnost hospodaření a výkonnost střediska
  • vede, motivuje a hodnotí IT tým  (4 - 5 členů)

Požadavky

POŽADUJEME

  • vysokoškolské vzdělání v oblasti informatiky
  • minimálně 5letá praxe v oblasti IT řízení a provozu
  • prokazatelná implementace IT systému
  • znalost Microsoft Office 365
  • zkušenost s vedením týmu

  • pracujeme se systémy/programy/aplikacemi MS Project, MS Sharepoint, MS Azure, MS Intune, MS Access, PowerBI, PowerApps, DYN365BC, DYN365CE, Active Directory SSRS, MySQL, VBA, PowerShell, MS Visio, Enterprise Architect, Visual Studio– jejich znalost je výhodou

NABÍZÍME

  • mobilní telefon a notebook i pro soukromé využití
  • příspěvek na stravování formou eStravenek
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce, firemní volno mezi vánočními svátky nad rámec dovolené
  • finanční odměna za pracovní výročí
  • volno navíc při mimořádné životní události
  • příspěvek na sport/MultiSport
  • příspěvek na žiovtní a/nebo důchodové pojištění ve výši 8.000 Kč/rok

Generování PDF

Souhlasím