0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

byt rezidence plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

GRAFIK

Náplň práce

  • kreativní a grafická tvorba u projektů pod značkou SATPO a CITY HOME, zajištění online prezentace, tisku, podpory prodeje a produkce u dodavatelů

  • tvorba kreativních návrhů a idejí (tisk, online, akce, outdoor, POS materiály)
  • zpracování grafických návrhů, realizace a produkce tiskových, reklamních a online podkladů
  • práce s corporate identity značek SATPO a CITY HOME
  • návrhy a grafické zpracování webových řešení, koordinace úprav se správcem webu
  • úpravy a zpracování architektonických půdorysů
  • komunikace a řízení vztahů s dodavateli (jednání o ceně, kvalitě a termínu dodání)
  • tvorba fotokoláží a prezentací
  • video záznamy a úpravy, kreativní tvorba stories
  • tvorba kampaní a kreativní budování prezentace na sociálních sítí (FB, IG, YT...)
  • evidence a kompletace grafických podkladů / tiskové data
  • archivace a monitoring grafických marketingových aktivit
  • spolupráce s ostatními středisky v rámci skupiny SATPO

Požadavky

  • Prokazatelná znalost InDesign, Photoshop, Illustrator a/nebo Corel

  • Znalost předtiskové přípravy dat, typografických pravidel apod.