0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

FINANČNÍ KONTROLOR

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE

  • analýzy a vyhodnocování plánů a výsledků skupiny SATPO
  • analýzy nákladů, výnosů a odchylek, jejich interpretace a prezentace
  • sestavování pravidelných reportů
  • participace na závěrkách a reportingu pro banky a investory
  • spolupráce při tvorbě rozpočtů na jednotlivé projekty
  • úzká spolupráce s účetním oddělením a vedením společnosti
  • spolupráce napříč odděleními
  • možnost účastnit se na konsolidaci skupiny

Požadavky

POŽADAVKY

  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
  • analytické myšlení
  • orientace v controllingu, finančních analýz, finančních výkazech a znalost finančního účetnictví
  • přehled v oblasti peněžních toků účetnictví
  • samostatnost při řešení zadaných úkolů
  • nadstandardní uživatelská znalost MS Office
  • MS Excel – kontingenční tabulky, statistické, logické a vyhledávací funkce
  • PowerPoint – přípravy prezentací pro vedení společnosti, banky a investory
  • Microsoft Dynamics 365 Business Central – znalost výhodou

NABÍZÍME

  • mobilní telefon a notebook i pro soukromé využití
  • příspěvek na stravování formou eStravenek
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce, firemní volno mezi vánočními svátky nad rámec dovolené
  • finanční odměna za pracovní výročí
  • volno navíc při mimořádné životní události
  • příspěvek na sport/MultiSport
  • příspěvek na žiovtní a/nebo důchodové pojištění ve výši 8.000 Kč/rok

Generování PDF

Souhlasím