0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

DATOVÝ SPECIALISTA

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE

  • vývoj, rozšiřování a údržba datové základny
  • periodická příprava reportů o stavu projektů a vstupů pro reporting vedení
  • navrhování nových postupů při analýze dat
  • analýza nákladů projektů a kontrola plnění harmonogramu projektů proti skutečnosti
  • kontrola správnosti a konzistence dat napříč projekty v systémech společnosti v rámci skupiny (holdingová struktura)
  • návrh metod a mechanismů v oblasti controllingu a reportingu projektů portfolia
  • tvorba a odpovědnost za správnost reportů zajišťujících kontrolu konzistence, časové a věcné správnosti dat
  • vyhodnocení reportingu v oblasti kontroly dat a dohled nad nápravou do požadovaného stavu
  • zpracování dat v MS Excel
  • příprava ad hoc analýz a reportů
  • úzká spolupráce s vedoucími projektů a ekonomickým úsekem

Požadavky

POŽADAVKY

  • vysokoškolské vzdělání
  • výbornou znalost Excel včetně analytických nástrojů
  • znalost MS Project
  • znalost PowerBI nebo jiného Business Inteligence nástroje, MS Dynamics365 BC nebo SQL výhodou
  • schopnost učit se nové věci a proaktivně hledat nová řešení
  • analytické myšlení, pečlivost, přesnost, proaktivní přístup, zaměření na dokončení úkolu

NABÍZÍME

  • atraktivní práci v dynamické a stabilní firmě
  • přátelský pracovní kolektiv
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práce na zajímavých projektech
  • možnost občasné práce z domova

Generování PDF

Souhlasím