0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Loft 5+KK, Holečkova

1.NP

dispozice plocha B/L/T transakce Cena bez DPH cena s DPH do katalogu
5+KK
216.7 m2
prodej
zobrazit cenu
zobrazit cenu
Holečkova
kk - kuchyňský kout | B - balkón | L - lodžie | T - terasa

Loft 5+KK

Zcela výjimečný, reprezentativní a prostorově velkorysý mezonetový byt 5+kk s možností odpočtu DPH se zahradou, krásnými výhledy na Prahu, dvěma parkovacími místy v prestižní Rezidenci Sacre Coeur2 s recepcí 24/7.

Rezidence se nachází v blízkosti Kinského zahrad a sousedství prestižní mezinárodní školy Lycée Français de Prague, OC Smíchov a dalších nákupních možností. Developerský projekt Sacre Coeur 2 z roku 2016 splňuje veškeré nejvyšší požadavky náročného klienta včetně ostrahy, domovníka, bezpečnostních videokamer v objektu, krásného vnitrobloku a navazujícího parku Sacre Coeur.

Mimořádný loftový byt zhmotňuje moderní pojetí nadčasového bydlení a prostorovou svobodu s výškou stropu 5,5 m. Loft o velikosti 277 m2 s jihozápadní předzahrádkou 30 m2 a velkorysou terasou s orientaci na sever. Součásti prodeje je návrh významného architekta o účelové přestavbě, která zvýší efektivitu využitelnosti plochy a rozšíří dispozice na 6+kk.

Aktuální dispoziční řešení nabízí velký obývací pokoj s jídelnou, otevřenou kuchyni a skrytou kuchyňskou části se skladem potravin. Loftový prostor je účelově přizpůsoben mimo jiné i prací z domova a je ideálně členěný do dvou zón, veřejná a privátní s orientaci do klidného vnitrobloku. Každá ložnice má vlastní WC s umyvadlem a sanitou Villeroy & Bosch. Minimalistický vzhled, vysoké stropy, kvalita standardů dokončení na prestižní adrese v okolí třech parků – to je splnění představy a ideálním bydlení v blízkosti centra a s výhledem na panorama Prahy.

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF