0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Byt 5+KK, Rooseveltova

1.NP

dispozice plocha B/L/T transakce Cena bez DPH cena s DPH do katalogu
5+KK
371 m2
prodej
zobrazit cenu
zobrazit cenu
Rooseveltova
kk - kuchyňský kout | B - balkón | L - lodžie | T - terasa
obytná plocha 371 m2
01 371 m2
celková plocha 371 m2

fotogalerie

LUXUSNÍ BYT 5+kk V REPREZENTATIVNÍ REZIDENCI

Nabízíme luxusní byt s dispozicí 5+kk s plochou 371 m2 a zahradou na prestižní adrese v prémiové rezidenci s recepcí, která nabízí majitelům vnitřní bazén, saunu, fitness a také masážní a wellness služby.
Byt se nachází v přízemním podlaží s přímým vstupem na zahradu. Celý byt prošel velmi nákladnou rekonstrukcí v nadčasovém čistém stylu s využitím luxusních materiálů. Velkorysá rozloha obývacího pokoje o velikosti 112 m2 s jídelnou je oddělená od soukromé části bytu. Celý obytný prostor disponuje nádherným výhledem do zeleně s maximálním soukromím. Kuchyňská část má dvě oddělené zóny, privátní a pro obsluhu většího počtu lidí. Kuchyň je vybavená spotřebiči Miele, kamennou, mramorovou deskou, nerezovým nábytkem a profesionálním konvektomatem.
U vstupu do bytu je prakticky řešená reprezentativní šatna a toaleta. Chodba mezi obývací místnosti a soukromou části bytu disponuje velkým počtem vestavěných skříní a vybavení pro pohodlné bydlení i práci z domova.
Privátní zóna se skládá ze dvou ložnic s balkónem, šatnou a dalším pokojem, který má vstup do koupelny. Obě koupelny jsou nadstandardně vybaveny samostatně stojící vanou a sprchovým koutem. V bytě je velké množství denního světla díky francouzským oknům, v noci pak disponuje osvětlením s možností regulace intenzity. Součástí vybavení je vestavěný nábytek včetně zabezpečeného trezoru (šatny, haly, pracovna, ložnice), kvalitní ozvučení a možnost přizpůsobení elektro rozvodů (slaboproud, silnoproud). Podlahové topení je v obytných místnostech i koupelnách. Technická místnost u vstupní haly bytu je vybavena funkcí automatického svozu odpadu přímo z bytu.
K bytu náleží 3 velmi komfortní parkovací stání v podzemní garáži a sklep.

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím