0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Byt 4+KK, Pařížská

1.NP

dispozice plocha B/L/T transakce Cena bez DPH cena s DPH do katalogu
4+KK
251 m2
prodej
zobrazit cenu
zobrazit cenu
Pařížská
kk - kuchyňský kout | B - balkón | L - lodžie | T - terasa
obytná plocha 251 m2
01 251 m2
celková plocha 251 m2

fotogalerie

PAŘÍŽSKÁ ULICE PRESTIŽNÍ APARTMÁN 4+kk S TERASOU

Nabízíme k prodeji luxusní apartmán o celkové výměře 288 m2 s terasou 37 m2 v Pařížské ulici s úžasnými výhledy na Pražský Hrad, Vltavu a historické centrum Prahy.
Apartmán se nachází přímo v Pařížské ulici, kde jsou všechny historické skvosty, stejně jako široký výběr restaurací, barů, obchůdků, divadel a malých parků v pěší dostupnosti, nechybí státní či soukromé školky a školy. Je to promenáda v historickém srdci Prahy lemována stromořadím s mnoha luxusními módními butiky a restauracemi. Díky své poloze nabízí úžasné výhledy na historické centrum Prahy včetně Pražského hradu, která navazuje na Staroměstské náměstí, pár kroků od Vltavy.
Vzdušné a velkoryse reprezentativní uspořádání vybaveného bytu 4+kk s krbem je v nejvyšším standardu. Vysoké stropy, parketové podlahy s vytápěním, inteligentní ovládání bytu, vestavěný nábytek v pokojích, ensuite koupelny, ensuite šatny (dvě koupelny, tři toalety), prádelna a komora, terasa s nerezovou kuchyní a sprchou včetně party servisního zázemí, dvoje bezpečnostní dveře představují opravdový luxus až do nejmenšího detailu.
K apartmánu patří 3 parkovací stání dvě minuty chůze od domu se soukromými elektrickými vraty a napojením na obsluhu centrální ochrany.

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím