o projektu

 

Rezidence Sacre Coeur se nachází v ulici Švédská, Praha 5, představuje architektonicky unikátní bytový dům, který splňuje všechny předpoklady současné moderní architektury. Důkazem toho je získaná CENA ARCHITEKTŮ v regionu Praha 5 v prestižní soutěži Realitní projekt roku 2012.

V osmi nadzemních podlažích Rezidence Sacre Coeur je na výběr celkem 103 bytových jednotek a 2 komerční prostory, každá jednotka má individuálně řešenou dispozici. Projekt nabízí velikosti 1+kk až 5+kk, od 43 do 217 m2. Některé jednotky mají příjemnou zahrádku do vnitrobloku, součástí mezonetových bytů je terasa nebo balkon s jedinečným výhledem na Vyšehrad, Pankrác, Barrandov a Prokopské údolí. K přednostem všech bytových jednotek patří velmi kvalitní vybavení, které je zahrnuto již v základní ceně. Jsou to dřevěné třívrstvé podlahy, podlahové vytápění v koupelnách, sanitární keramika, kvalitní baterie, keramické dlažby a obklady prestižních výrobců nebo dřevěná eurookna. Napojení na nejmodernější optickou síť poskytuje obyvatelům objektu vysokorychlostní internet, digitální TV a telefon. Nezapomnělo se ani na dostatek parkovacích míst a sklepní prostory. V Rezidenci je samozřejmě 24/7 H recepce a dětské hřiště, které ocení zejména rodiny s dětmi.

Rezidenti domu mohou využívat širokou nabídku služeb recepce, příkladem jsou předávání poštovních zásilek, ohlašování příchozích návštěv, obsluhu EZS (elektronický zabezpečovací systém) a mnohé další. Recepce bude propojena se všemi byty. Bezpečnost obyvatel je zajištěna 24 hodin denně moderním kamerovým systémem, který monitoruje veřejně přístupné prostory a garáže.

Rezidence Sacre Coeur je řešena velkoryse ve všech směrech, a to i z hlediska použitých materiálů. Základní cena zahrnuje velmi kvalitní vybavení jednotek. Ve vybraných bytech budou instalovány klimatizace a videotelefony.

Bydlet v Rezidenci Sacre Coeur znamená bydlet v srdci města a zároveň být nadosah tomu, co je blízké Vašemu srdci. Rezidence Sacre Coeur nabízí nadstandardní bydlení, které Vás okouzlí.

Při výběru nového bydlení společnost SATPO nabízí i neméně zajímavé rezidenční novostavby, mezi které paří Sacre Coeur 2, Rezidence Jeseniova či novostavby našich partnerů v nabídce www.satpo-broker.cz , které svou polohou bezpochyby také patří k prémiovému bydlení v atraktivní částech Prahy.