Smluvní podmínky

Rezervační poplatek je splatný do 5-ti dnů ode dne podpisu Smlouvy o rezervaci ve výši 200.000 Kč včetně DPH.

První splátka ve výši 10% kupní ceny (mínus rezervační poplatek) včetně DPH, je splatná do 5-ti dnů ode dne podpisu Smlouvy o uzavření budoucí smlouvy o převodu jednotky.

Druhá splátka ve výši 10 % kupní ceny včetně DPH, je splatná na základě výzvy investora do 30-ti od vydání pravomocného stavebního povolení projektu. Výzvu je investor povinen zaslat do 5-ti od obdržení pravomocného stavebního povolení projektu.

Doplatek kupní ceny vybrané nemovitosti včetně DPH je splatný před podpisem Smlouvy o převodu jednotky.

Nebytové jednotky v tomto projektu nejsou osvobozeny od Daně z nabytí nemovitostí.

Po podpisu budoucí kupní smlouvy je možné řešit klientské změny. Kontaktujte svého prodejce a informujte se, zda daný projekt ještě umožňuje realizaci klientské změny. Pokud ano, sjednáme Vám schůzku se specialistou klientských změn. Více informací ZDE.

Uvažujete-li o financování vybrané nemovitosti prostřednictvím hypotečního úvěru, můžete pro orientační výpočet využít hypoteční kalkulátor. Pro tento projekt připravil HYPOASISTENT speciální benefity — odhad bytu zdarma, slevy na úrokových sazbách a nulový poplatek za zpracování. Hypoteční specialista vám ochotně poradí a připraví kalkulaci hypotečního úvěru v jakékoliv bance. Více informací na www.hypoasistent.cz. Nabídku hypotečního financování od této společnosti naleznete ZDE.

Investor si vyhrazuje právo změny.