Rezidence NA MALVAZINKÁCH

 

 
 

Rezidence NA MALVAZINKÁCH

o projektu

 

Rezidenční projekt Na Malvazinkách byl připraven společností SATPO a následně úspěšně prodán jiné investiční skupině za účelem dalšího rozvoje a k realizaci.

V blízkosti přírodního parku Košíře byl projektován projekt o velikosti celkem 68 bytových jednotek s výměrou od 38 m2 do 172 m2 s balkony, terasami a zahrádkami. Výhledy na okolní bohatou zeleň popírají velkoměsto, přestože je v bezprostřední blízkosti.

Rezidence se skládá ze tří domů, které jsou citlivě architektonicky začleněny mezi stávající okolní zástavbu. Komunikace jsou ukryté pod úrovní pozemku, takže v okolí domů, kde obvykle bývají ulice, je vytvořen jeden velký zatravněný prostor pro zahrady, ideální místo pro odpočinek a relaxaci.

Každý bytový dům má unikátní půdorysné řešení a společně tvoří jednotný a harmonicky komponovaný celek. Na každý vstup do budovy připadá maximálně 28 kvalitních bytových jednotek, které jsou navrženy tak, aby nezestárly a působily vždy moderně. Nedílnou součástí rezidence je dostatečný počet parkovacích stání a sklepních prostor.  

Rezidence Na Malvazinkách je určena všem, kteří ocení blízkost centra hlavního města Prahy a zároveň vyhledávají klid, relaxaci i aktivní formu odpočinku v přírodě. Rezidence představuje prémiový charakter až do nejmenšího detailu.