o projektu

 

Využijte naší jedinečné nabídky KOUPĚ BYTU NA SPLÁTKY za výhodných podmínek!

S detailní nabídkou Vás rádi seznámime  v naší kanceláři. Využijte naší jedinečné nabídky koupě bytu na splátky a přijďte si pro nový byt již za 279 000 Kč měsíčně. Kupní cena je kalkulována na byt B01.01 a odpovídá celkem 24 měsíčním splátkám a úhradě rezervačního poplatku ve výši 200 000 Kč. 

Pro milovníky golfu, lázní a přírody v centru Karlových Varů nabízíme prémiové bydlení s dispozicí 3+kk s terasou, balkóny o výměře 103 až 147 m2 se slevou až 1, 5 Mio Kč s královským výhledem, jen pár kroků od promenády! Prohlídka bytů v je možná kdykoli.

Karlovy Vary jsou odedávna oblíbeným evropským lázeňským městem. V poslední době se stávají vyhledávaným místem pro příjemné, bezpečné a luxusní bydlení. Rezidence Královská Vyhlídka stojí přímo v lázeňském centru města, v klidné ulici, blízko hotelu Imperial, který je jednou z dominant Karlových Varů. Rezidence se nachází ve dvou bytových domech se společnou recepcí a nabízí padesát nadstandardně vybavených jednotek od 51 do 148 m2 s balkónem nebo terasou. Samozřejmostí jsou garážová stání a sklepy. 

Ke každé bytové jednotce přísluší balkon či terasa, která láká k příjemnému odpočinku na čerstvém vzduchu s královským výhledem na karlovarskou promenádu a okolní přírodu.

Rezidence KRÁLOVSKÁ VYHLÍDKA je ideálním místem pro ty, kteří ocení pěší dostupnost kulturních památek, léčivé prameny a přírodní krásy. Sportovce potěší široký výběr blízkých golfových hřišť, upravené cyklostezky a turistické trasy jsou v celém karlovarském kraji. Bohatý kulturní a společenský program pulzuje městem po celý rok.

Rezidence KRÁLOVSKÁ VYHLÍDKA získala ocenění v prestižní soutěži BEST OF REALTY 2010.