o projektu

 

VŠECHNY BYTY VYPRODÁNY!

Bydlení v Rezidenci JESENIOVA ocení milovníci historického jádra Prahy. Na jedné straně nalezneme tepající městský život s nezaměnitelnou atmosférou, s původními pavlačovými domy, cinkáním tramvají, typickými českými hospůdkami a řadou obchodů. Na druhé straně se nacházíme v těsné blízkosti jednoho z největších parků v Praze, v místě bývalých vinic usedlosti Parukářka.

Tento jedinečný rezidenční komplex čtyř bytových domů s unikátním půdorysným řešením tvoří jednotný, harmonicky komponovaný celek, postavený podle zásad Feng Shui“. Návrh je zpracován na základech harmonie prostoru v souladu s kulturou, vnímáním lidí v daném regionu a vychází ze tří pilířů – z potřeb, prostředků a představ, které jsou ovlivněné dnešní dobou.

V nabídce k okamžitému nastěhování jsou bytové jednotky od 1+kk až po 4+kk (celkové výměry od 44 do 120 m 2) a 3 komerční prostory v přízemí. Dispoziční řešení jednotlivých bytů odpovídá nejen potřebám moderního bydlení a požadavkům mladých rodin s dětmi, ale také bezdětných obyvatel, kteří si přejí bydlet pohodlně a moderně v bezprostřední blízkosti zeleně i srdce města.

Vnitřní část komplexu nabízí útulné a bezpečné dětské hřiště s houpačkami, prolézačkami a pískovištěm. Předzahrádky a terasy jsou skvělým místem k odpočinku a zábavě. Celý komplex vnitřního areálu je uzavřený pouze pro rezidenty, bez možnosti přístupu široké veřejnosti, což zajišťuje dostatečné soukromí a bezpečí.

Používané materiály splňují nejvyšší standardy a respektují poslední architektonické trendy. Obyvatelé Rezidence JESENIOVA mohou využívat nadstandardní služby, které poskytuje centrální recepce, umístěná u vstupu do rezidenčního komplexu. O bezpečí a klid všech obyvatel se stará kamerový systém umístěný u všech vchodů do domů, u vjezdů a v garážích. Garážová stání si nyní můžete i pronajmout za 2500 Kč za měsíc. Pokud si budete chtít parkovací stání zakoupit, poskytneme vám slevu 5 % a možnost platby na splátky.

Skvělá lokalita Rezidence JESENIOVA vás bude motivovat k bydlení ve městě. Je fajn mít centrum na dosah a zároveň i bezprostřední blízkost zeleně.

Při výběru nového bydlení se můžete podívat i na další rezidenční projekty společnosti SATPO, mezi které patří Rezidence Sacre Coeur a Sacre Coeur 2 či můžete vybírat z nabídky www.satpo-broker.cz .