Profil společnosti

 

Realitní činnost v oblasti zprostředkování prodeje a nákupu rezidenčních nemovitostí na českém trhu jsme zahájili již v roce 1994. O tři roky později jsme se začali specializovat na výstavbu kvalitních rezidenčních projektů v prémiových lokalitách a dnes patříme mezi významné hráče s pevnou pozicí na realitním trhu.

Společnost SATPO  působí na českém trhu jako developer, investor a poskytovatel služeb v oblasti rezidenčních nemovitostí od roku 1994.  Převážně v Praze staví a současně prodává nemovitosti prémiové kvality, poskytuje komplexní realitní a developerské služby vlastníkům nemovitostí. Investuje do oblasti existujících rezidenčních nemovitostí a vytváří atraktivní příležitosti pro investory do rezidenčních nemovitostí.  

Veškeré odborné zázemí spojené s pořízením a financováním nového bydlení je nedílnou součástí naší nabídky, jsme zkušeným rádcem při výběru nového bydlení. Uvědomujeme si jedinečnost a individualitu každého klienta, jsme symbolem vysokého standardu a jistoty z oblasti nákupu a prodeje nemovitostí.

Mezinárodní ocenění MIPIM 2017 v kategorii Best Residential Development, stejně jako ocenění BEST OF REALTY za projekty Rezidence KRÁLOVSKÁ VYHLÍDKA v Karlových Varech a za luxusní projekt Rezidence ŠVÉDSKÁ v Praze svědčí o tom, že využíváme dlouholetých zkušeností a znalostí z oblasti rezidenčního bydlení.

Společnost SATPO patří mezi aktivní členy ASOCIACE DEVELOPERŮ, která vznikla za účelem vést otevřený dialog o zodpovědné roli developerů v rozvoji moderní společnosti i o pozitivním přínosu v rámci profesní a společenské komunity. Důraz je kladen na dodržování striktních etických pravidel. 

Společnost SATPO je také členem odborných sdružení a organizací ARTN, CZGB, AMCHAM, DOBRÝ ANDĚL A NADACE NAŠE DÍTĚ.

Deatilní prezentaci společnosti SATPO si můžete prohlédnout ZDE.

Asociace Developerů logo   

Výsledek obrázku pro ceska rada pro setrne budovy logo      Výsledek obrázku pro nadace nase dite logo      Výsledek obrázku pro dobry andel logo  Výsledek obrázku pro amcham prague logo

  

 
CERTIFIKÁT ISO 9001 CZGBC