novinky | Videa ve spolupráci s TV Bydlení | 21.08.2018

 

Ve spolupráci s TV Bydlení jsme zrealizovali tři videa, díky kterým se můžete dozvědět více o aktuální nabídce a službách společnosti SATPO a to včetně našeho klubu LIVING.

V čem spočívá prémiovost samotného bydlení v Rezidenci Sacre Coeur2? Hlavně ve své nadčasovosti, použitých materiálech, nadstandardrních technologiích, kamerovém systému, 24 hodinové recepci atd. Důkazem prémiovost může být i to, že se developer SATPO s tímto projektem jako jediný z českých projektů stal finalistou mezinárodní soutěže MIPIM AWARDS 2017 v kategorii nejlepší rezidenční projekt roku. Podívejte se na rozhovor s našimi prodejními manažery a dozvíte se více. 

V nabídce našich služeb není jen prodej nemovitosti, ale také další služby, které vám nové bydlení zpříjemní a usnadní. Ve videu představujeme klientské změny, díky kterým můžete ve svém budoucím bytě změnit podle představ téměř vše. Každý chceme svoji výjimečnou jednotku a vytvořit si domov přesně podle našich představ. Přesně k tomu účelu slouží klientské změny, které dokáží změnit nejen např. barvy dlaždiček, ale také třeba vyměnit sprchový kout za vanu nebo posunout příčky, a změnit si tak dispozici bytu podle potřeb domácnosti.

Klub LIVING nabízí našim rezidentům služby od péče a benefitů při vybavování od námi prověřených prémiových partnerů až po zajištění stěhování, pojištění, ale i úklidu domácnosti a nákupů. Více se dozvíte ve videu!