novinky | Unikátní byt 2+kk k pronájmu | 10.04.2018

 

Nabízíme k pronájmu unikátní luxusní byt v rámci komorní vilové Rezidence Švédská od společnosti SATPO. Rezidence je vystavěna ve vysokém standardu, skládá ze tří samostatných vil se zahradami, kamerovým systémem. Projekt je zcela oplocen a nachází se v pěší vzdálenosti od obchodní centra Nový Smíchov, kde je k dispozici celá řada služeb, restaurací a obchodů a metro Anděl. Objekt kolaudovaný v roce 2011 je koncipován jako privátní plně oplocená luxusní rezidence s vlastními zahradami a terasami, obsahuje 3 samostatné objekty (vily) a dále garáže. Rezidence je vybavena vysokým standardem společných prostor i samotných bytů, je vybavena kvalitním čipovým a kamerovým systémem a využívá služeb recepce sousední rezidence.

Byt 2+kk o velikosti 74,4m2 m2 s terasou 63 m2 a zahradou 78 m2, který je navržen architekty jako samostatný menší dům. Byt nabízí maximální komfort, prosklené slunné prostory s přirozeným propojením s venkovními prostory náležícím k bytu. Ze světlé vstupní haly s vestavěnou skříní a technickou místností pro pračku vstupujete do prostorného obývacího pokoje s vestavěnou kuchyňskou linkou. Opticky oddělená vybavena kuchyň  má dobře promýšlené zóny kuchyňského a jídelního prostoru. V bytě se nachází plně vybavená ložnice s dostatkem úložného prostoru, která je napojená na hlavní koupelnu s vanou a sprchovým koutem.

K bytu náleží komora a parkovací stání v garáži. Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost stejně jako blízkost historického centra Prahy, Malou Stranu, Kampu, sousedící zahradu Kinských a řadu dalších předností.

Nájem je 29 000 Kč + služby 5000 Kč SVJ, 1500 Kč plyn a 500 Kč elektřina. 

Pro rezervaci soukromé prohlídky s naším prodejním poradcem Davidem Volfem, prosím, kontaktujte volf@satpo.cz nebo +420 602 693 624. Těšíme se na Vás, obchodní tým SATPO.