novinky | SLEVA na byt 4+kk v Praze na Pankráci | 03.10.2015

 

Nabízíme vám nadstandardní prostorný mezonetový byt, který je součástí rezidenčního projektu Bydlení nad Vyšehradem, realizovaného právě společností SATPO. Využijte akční nabídky do konce roku, kdy na tento byt poskytujeme slevu ve výši Kč 500.000,- !

Podoba projektu i bytu odpovídá požadavkům náročnější klientely a to jak z hlediska vybavení, tak také lokace, která nabízí přímé spojení s centrem prostřednictvím blízké stanice metra Vyšehrad či pěší chůzí.

Atraktivní byt s dispozicí 4+kk  sestává z velkého obývacího pokoje s přípravou pro kuchyňský kout, 3 prostorných ložnic a samostatnými koupelnami, dvěma balkony s pěkným výhledem do klidného vnitrobloku. Centrum je doslova na dosah. Za pozornost tohoto mezonetového bytu stojí mimořádně bohaté standardní vybavení. Rezidence Nad Vyšehradem je vybavena 24/7 recepcí, internetovým rozvodem, kabelovou televizí a kamerovým systémem.  

Součástí nabízeného bytu je příprava pro zabezpečovací systém, jedno garážové stání a sklep

Díky své poloze je stanice metra Vyšehrad vzdálena pouze 2 minuty chůzí, na Václavské náměstí jsou to pouhé 2 stanice metrem. Příjemné procházky jsou v pěší dostupnosti přímo na Vyšehradě a blízké okolí nabízí možnosti ke sportovnímu vyžití, jako je cyklistika, jízda na kolečkových bruslích a jogging.