novinky | OSLAVA 25.VÝROČÍ SPOLEČNOSTI SATPO | 21.06.2019

 

U příležitosti výročí 25 let od založení společnosti SATPO jsme uspořádali, dne 6. června 2019, přátelské setkání pro významné obchodní partnery, přátelé a majitelé rezidenčních jednotek ze všech projektů SATPO. Video z celého večera si prohlédněte ZDE.

Celý večer se nesl v duchu prémiového bydlení a bytového a módního designu, o který se postaral hlavní partner celého večera - galerie DEELIVE. V dvoupodlažním loftu s terasou a zahradou v Rezidenci Sacre Coeur2 vznikla jedinečná galerie designu předních českých designerů, která přinesla všem návštěvníkům inspiraci v bydlení, módě a životním stylu.

Příjemnou atmosféru celého večera doprovodila živá hudba sólového muzikanta Josefa "Pepsona" Snětivého, vizuální stránku večera, tedy krásné dekorace připravila společnost Balondekor. O gastronomické zážitky se postarala cateringová spoelčnost STONES CATERING, široký sortiment francouzských výběrových vín doplnili Dobrá vína a degustaci rumů zajistili barmani ze Simply bar. O úžasnou světlenou show, která byla hlavním překvapením večera, se postarali umělci z týmu Pyrottera Shows. V závěru večera pak nechyběla ani bohatá tombola a dárečky pro všechny návštěvníky eventu, za které děkujeme květinářství Florentina

Všem partnerům akce velice děkujeme za skvělou spolupráci.