novinky | K nákupu LOFTU luxusní dárek BEDEUR | 22.10.2018

 

LÉPE bydlet, VÍCE prožít… a luxusní postel od společnosti BEDEUR jako DÁREK!

Vybírejte si z limitované nabídky prémiových loftů 5+kk až 6+kk s výměrou od 211 m2 až do 232 m2 a jako dárek dostanete luxusní kontinentální postel od značky BEDEUR. Tato nabídka platí do 31. března 2019.

V atraktivní pražské rezidenční čtvrti pod Petřínem, pár kroků od Malé Strany a obchodního centra Nový Smíchov, nabízí Rezidence Sacre Coeur2 velkorysé loftové byty s dispozicí rodinného domu, které Vás okouzlí svou vzdušností, vysokým standardem, kvalitou a pěknými  výhledy na centrum Prahy nebo Bertramku.

Prohlídky dvoupodlažních mezonetů se zahrádkou jsou možné kdykoli,  těšit se můžete také na prezentaci sousedních rezidenčních projektů Vitality Rezidence, Rezidence Kobrova či Holečkova Houses s nabídkou bytů a komerčních prostor na prodej či pronájem.

Více informací o Rezidenci Sacre Coeura aktuální nabídce bytů k OKAMŽITÉMU NASTĚHOVÁNÍ naleznete ZDE. Akční nabídka platí pro loftové byty E1.1, E1.2 a F1.1.

S výběrem Vám nejen pomůže, ale i poradí a komplexní služby zajistí, náš profesionální prodejní tým. Pro rezervaci soukromé prohlídky s jedním z našich obchodních poradců, prosím, kontaktujte prodej@satpo.cz , +420 702 205 205. Těšíme se na Vás, obchodní tým SATPO.

 
loftový luxusní byt na prodej