novinky | Inspirace nejen uměním | 09.03.2018

 

U příležitosti vernisáže obrazů výtvarného umělce Dominika Mareše proběhl v prostorech prodejního centra SATPO 1.března 2018 event spojený Inspirace nejen uměním. Celý večer se nesl v duchu propojení prémiového bydlení, designu a módy. 

Hosté měli příležitost prohlédnout si nejen vernisáž krásných obrazů výtvarného umělce Dominika Mareše, ale také vidět designový loft s exkluzivní výstavou skla od společnosti Lasvit, galerii vizualizací luxusního nábydku od Decolandu, ukázku prémiových českých hodinek Prim, designový nábytek z showroomu společnosti Innex, bytové doplňky ateliéru Orsei a také novou kolekci módní značky Melia Marchi. Příjemný večer doprovázela živá hudba Josefa Pepsona Snětivého a velké poděkování patří společnosti Dobrá vína, která po celý večer nabízela výběrová francouzská vína a Florentina Praha, která zajistila květinové dekorace. O pohoštění se postarala cateringová společnost Zatiší Group. V závěru večera nechyběla ani bohatá tombola, do které věnovali partneři akce krásné ceny. 

Partneři akce: PrimDecoland, Lasvit, InnexOrsei, Melia Marchi, Asklepion, Motherbox, Dobrá vína, Zátiší Catering a květinové studio Florentina Praha.