novinky | STAVÍME a již 65 % PRODÁNO | 25.11.2016

 

U příležitosti zahájení výstavby ve spolupráci s generálním dodavatelem, společností Metrostav, a.s., jsme dne 24. listopadu 2016 uspořádali pro významné hosty, partnery a také pro osobnosti z řad odborné veřejnosti  slavnostní položení ZÁKLADNÍHO KAMENE rezidenčního projektu Vitality Rezidence.

V rámci slavnostního setkání uvítal vážené hosty výkonný ředitel společnosti SATPO, Ing. Mirek Krupička, pár slov o tomto prémiovém projektu pronesl uznávaný architekt, Ing. Jan Schindler, z kanceláře SCHINDLER SEKO ARCHITECTS, a  detailní informace o samotné stavbě prezentoval přím reditel divize 9 spolecnosti METROSTAV, Ing. Petr Zábský. Přímo v místě stavby měli hosté příležitost nejen si prohlédnout stavbu, ale i vidět úžasné výhledy přímo na historické centrum Prahy. Nechybělo velkorysé pohoštění, prezentace projektu Vitality Rezidence volnou diskuzí a živá hudba příjemných tónů v podání solového hudebníka Josefa Snětivého, www.pepson.cz .

Cestou domů si hosté odnesli i malou pozornost od  privátní kliniky Program H Plus, luxusní časopis CHOICE o architektuře a nových trendech ze světa bydlení a životního stylu, odborný časopis Asklepion spolu s hodnotným poukazem od estetické kliniky ASKLEPION, a v neposlední řadě nechyběl ani vánočně laděný dárek od studia luxusních interiérových doplňku A la Maison.  Všem partnerům akce za jejich vstřícnost a podporu děkujeme. Tisková zpráva je ke shlédnutí: http://www.satpo.cz/development/pro-tisk-a-media

V následujících dnech budou probíhat přípravné práce pro realizaci, prioritně budou zahájeny práce na výkopech a zajištění technického sjezdu do Strahovského tunelu. Z harmonogramu stavby je předpokládaný termín kolaudace plánován na 2. Q 2018 a předání (dokončení) díla je plánováno na 3. Q 2018.

Vitality Rezidence představuje novou generaci rezidenčního bydlení v centru Prahy pod Petřínem, které nabízí prémiové byty s výměrou od 44 do 154 m2 se zahrádkou, terasou či balkónem. Velkou předností je široká nabídka služeb v péči o domov, zdraví a volnočasové aktivity. Veškeré odborné zázemí spojené s pořízením a financováním nového bydlení, klientské změny a interiér na klíč, jsou samozřejmě také nedílnou součástí naší nabídky. Nyní je již 65 % prodáno a bližší informace o aktuální nabídce najdete ZDE.  

Vitality Rezidence ubytuje Váš jedinečný životní styl se všemi detaily hřejivého domova. Více o projektu na www.vitality-rezidence.cz .