novinky | Pozvánka na Beauty Party | 09.09.2016

 

Jménem společnosti SATPO přijměte pozvání na BEAUTY PARTY , které organizuje Klinika a institut estetické medicíny Asklepion, s poditutlem Pigmentové skvrny, sbohem

Na co se můžete těšit?

Podzim, čas pro mou pleť - MUDr. Marcela Brenerová, dermatoložka Asklepionu vás seznámí s nejnovějšími a nejspolehlivějšími metodami odstraňování pigmentací a dalších známek stárnutí. 

Depigmentační program Phytomer - zkušená kosmetička Asklepionu představí novinky čistě přírodní a vysoce účinné kosmetiky Phytomer. Během večera můžete zdarma využít účinky obličejového programu přístroje LPG a nakoupit výrobky za zvýhodněné ceny.

Ošetření dermatoložkou za výhodné ceny - nehcte si během večera vyhladit vrásky botulotoxinem, výplněmi s kyselinou hyaluronovou, absolvujte drobné laserové zákroky k odstranění žilek, znamének či pigmentací za speciální eventové ceny. Konzultace k ošetření je během eventu zdarma. 

Analýza pleti přístrojem Visia ZDARMA

Dále se můžete těšit na dárky pro každou účastnici, tombolu a prezentaci šperků. 

Akce se koná 4.10.2016 od 18 hodin v prostorách kliniky Asklepion, Londýnská 39, Praha 2, oddělení dermatologie v přízemí. Svou účast prosím potvrďte na email vitkova@asklepion.cz.