novinky | MAXIMÁLNÍ SLEVA na poslední BYT | 10.12.2015

 

Vyberte si bydlení podle Vašich představ za NOVÉ CENY! Doporučíte-li nám klienta, získáte jednorázovou odměnu ve výši 200.000 Kč!*

Nabízíme poslední byt s maximální slevou v Rezidenci Královská Vyhlídka v atraktivním centru Karlových Varech, v srdci evropsky proslulého města z oblasti lázeňství, golfu a bohatého kulturního života. Byt o velikosti 3+kk s výměrou 131,9 m2 a terasou 21 m2 s promyšleným prostorovým uspořádáním, které odpovídá potřebám moderního bydlení. Dispoziční řešení zahrnuje dostatečné množství úložných prostor. K bytu náleží také parkovací stání v garážích rezidence.

Samozřejmostí jsou kvalitní materiály, praktické dispoziční uspořádání a moderní technologie. Součástí rezidence je recepce s nabídkou komplexních služeb, bezpečnostní a kamerový systém, parkovací stání a sklepní prostory.

Rezidence Královská Vyhlídka stojí přímo v lázeňském centru města, v klidné ulici, blízko hotelu Imperial, který je jednou z dominant Karlových Varů. Nabízí krásné výhledy na historické centrum Karlových Varů a je je ideálním místem pro ty, kteří ocení pěší dostupnost kulturních památek, léčivé prameny a přírodní krásy. Sportovce potěší široký výběr blízkých golfových hřišť, upravené cyklostezky a turistické trasy jsou v celém karlovarském kraji. Bohatý kulturní a společenský program pulzuje městem po celý rok. Rezidence KRÁLOVSKÁ VYHLÍDKA získala ocenění v prestižní soutěži BEST OF REALTY 2010.

Adresa: Rezidence Královská Vyhlídka, Libušina ulice 2127/19, Karlovy Vary.

Pro více informací kontaktujte náš prodejní tým: prodej@satpo.cz  |+420 702 205 205. *Akce platí do 31.12. 2017, odměna je splatná dle interních předpisů společnosti SATPO.