marketing & sales

 

„Kvalitní“ developerský záměr musí mít svou „kvalitní“ prezentaci a propagaci. Nic člověku nedá tolik vážnosti jako nemovitosti, zkrátka každá nemovitost si zaslouží svůj příběh.

Je důležité nejen obsahově a graficky správně prezentovat přednosti a výhody projektu, ale i zvolit vhodné komunikační kanály pro oslovení té správné cílové skupiny budoucích obchodních partnerů. Díky dlouhodobé znalosti realitního trhu umíme správně odhadnout a doporučit formu prezentace, stejně tak do jaké míry je vhodné zveřejnit podnikatelský záměr.  Plně respektujeme diskrétnost, zakládáme si na důvěře a loajalitě vůči klientovi, snažíme se budovat dlouhodobé vztahy.

Včasný prodej či pronájem při realizaci developerského projektu je proces, který zahrnuje kvalitní marketingový plán, podporu prodeje a profesionální realitní makléře s komplexními prodejním zázemím. Společnost SATPO nabízí komplexní služby v rozsahu zprostředkování prodeje, managementu prodeje a marketingu, realizace klientských změn a poprodejního servisu.

Kvalitní prodejní tým, odborný právní servis, spolupráce s externími klienty, kompletní marketing a propagace projektu včetně kvalitní datové správy, monitoringu a hodnocení efektivity marketingových aktivit jsou zárukou pro splnění obchodních cílů, zajištění budování značky a dlouhodobého povědomí projektu na realitním trhu.