o projektu

 

Komorní rezidenční projekt Byty PRESLOVA představuje limitovanou nabídku 5ti vzdušných a prostorných podkrovních bytů, které se nacházejí v atraktivním centru hlavního města Prahy, v bezprostřední blízkosti obchodního a nákupního centra Anděl, Nový Smíchov.

Všechen komfort moderního bydlení v centru metropole představují do detailu navržené byty s různými dispozicemi od 3+kk do 4+kk s výměrou od 88 m2 do 109 m2. V docházkové vzdálenosti 3 minut je k dispozici obchodní a zábavné centrum Nový Smíchov, bezpočet restaurací, kaváren a panerií. Pohodu a klid lze naopak vychutnat v přilehlém náměstí 14. října nebo v několika okolních parcích jako jsou park Kampa, Kinského zahrada nebo Petřín.

Poloha rezidenčního projektu Byty PRESLOVA je bezpochyby určena milovníkům historické Prahy. Malá Strana, Karlův most, Kampa a náplavka, to vše vybízí v letních měsících k nákupu na farmářských trzích za poslechu příjemné živé hudby. To vše je životní styl Bytů Preslova.

Lokalita pražského Smíchova disponuje nejen řadou služeb a obchodů, ale také i kulturou a vzdělávacími institucemi. Ve Štefánikově ulici je například Švandovo divadlo, ve stejnojmenné Preslově ulici se nachází Městská knihovna, plesy a společenské akce se konají v nedalekém Národním domě na Smíchově. Školy i školky jsou v docházkové vzdálenosti, například v nedaleké ulici Kořenského je mateřská a základní škola, střední škola pak v ulici Preslova. Velmi prestižní školou s mezinárodním charakterem je francouzské gymnázium v Drtinově ulici.

Nové střešní byty, jejichž výstavba bude dokončena na přelomu jara a léta tohoto roku nabízejí panoramatické výhledy, vlastní lodžie, balkony, případně i terasy. Možnost individuálního výběru všech koncových prvků nabízí developer dle vlastního přání. Původní secesní dům, jehož jsou byty součástí, prochází celkovou renovací, doplní se nová výtahová kabina, nové instalace, zrestauruje se  vstupní prostor se schránkami, schodiště s historizujícím zábradlím, provedou se nové štuky a výmalby včetně  dalších detailů společných prostor.

  • podkrovní nadstandardní bydlení
  • secesní dům po kompletní rekonstrukci
  • kompletně restaurované historické prvky
  • výhodná investiční příležitost

Výstavbou zcela nových bytů získá obytný dům v ulici Preslova opět svou slávu a krásu, bezpochyby představuje investiční příležitost s dlouhodobou rostoucí hodnotou.