novinky | POSLEDNÍ luxusní BYTY | 01.01.2017

 

Rezidence SACRE COEUR2  má již více než 80 % prodáných bytů a zbývají poslední prémiové byty v centru Prahy na prodej! V prémiové pražské rezidenční čtvrti pod Petřínem, pár kroků od Malé Strany a obchodního centra Nový Smíchov vás byty s dispozicí 2+kk až 6+kk okouzlí vysokým standardem, velkorysým prostorem a pěknými  výhledy na centrum Prahy nebo Bertramku.

Kromě prohlídky bytů, dvoupodlažních mezonetů se zahrádkou, se můžete těšit na prezentaci sousedního rezidenčního projektu Vitality Rezidence, našeho klubu SATPO living a nově otevřené vzorové byty s designovým interiérem od společnosti DECOLAND a Comeinterior.  

Pro všechny klienty je připraven malý dárek od společnosti ASKLEPION, kliniky laserové a estetické medicíny.  Více informací o Rezidenci a aktuální nabídce naleznete ZDE .

S výběrem Vám nejen pomůže, ale i poradí a komplexní služby zajistí, náš profesionální prodejní tým. Pro rezervaci soukromé prohlídky s jedním z našich obchodních poradců, prosím, kontaktujte prodej@satpo.cz , +420 702 205 205. Těšíme se na Vás, obchodní tým SATPO, www.satpo.cz