novinky | NOVÉ vydání SATPO news | 03.12.2018

 

V přátelské předvánoční atmosféře proběhl v pátek, dne 30. listopadu 2018, slavnostní křest nového vydání SATPO news za účasti zástupců, paní Majorské a paní Fetkovičové, ze  společnosti Bedeur – luxusní postele ruční výroby, www.bedeur.com .

SATPO news, je plné inspirace ze světa bydlení a interiéru, je věnováno jubilejnímu výročí naší státnosti ve spojení se stručnou prezentací našich aktivit z oblasti společenské zodpovědnosti. Mezi hlavní články patří odborné názory ze světa realitního trhu a nechybí ani nahlédnutí do zákulisí společnosti SATPO.

Jedná se o šesté vydání SATPO news již třetím rokem. V rámci slavnostního křestu  proběhlo i zdobení vánočního stromku s ochutnávkou domácího cukroví a překvapení v podobě tanečního vystoupení mladého tanečníka, Matěje Němce, z tanečního studia TS Andrea.  Matěj Němec je dvojnásobný mistr republiky a vícemistr Evropy, vystoupil s choreografií svého trenéra Dominika Budlovského. Oba jsou z Tanečního studia Andrea, které v příštím roce oslaví 30 let své existence pod vedením umělecké vedoucí, Mgr. Andrey Myslivečkové. Více informací o studiu: https://www.tsandrea.cz/ .

Jménem společnosti přejeme příjemné čtení, SATPO news je stažení a k volné distribuci ZDE.

 
 
SATPO news pokorna